Çocuklarına İşkence Yapan YouTube Fenomeni Annenin Tutuklanmasını Sağlayan Telefon Görüşmesi Ortaya Çıktı

Ruby Franke, YouTube’da ‘8 Passengers’ adlı kanalı üzerinden ailesinin günlük yaşamını, seyahatlerini ve maceralarını paylaşan ünlü bir fenomen. Ancan son günlerde Franke çocuklarına yönelik bulunduğu istismar ile gündemde. Tutuklanan kadınla ilgili yeni bir ayrıntı olayın iç yüzüne ışık tutuyor. Detaylar içerikte!

Ruby Franke, YouTube üzerinde aile yaşamı ve günlük vlogları ile tanınan ünlü bir isim.

Franke, ‘8 Passengers’ adlı kanalında ailesinin günlük yaşamını, seyahatlerini ve maceralarını paylaşıyor. Özellikle çocuklarıyla olan etkileşimini de takipçilerine sık sık gösteriyor.

Ancak onu son günlerde bu kadar çok gündeme getiren olaysa geçtiğimiz ay çocuk istismarı suçlamaları sebebiyle tutuklanması oldu.

Franke’nin 12 yaşındaki oğlu Russel’ın ayak bileklerine koli bandı sarılı ve yaralı bir şekilde komşunun evine giderek yiyecek ve su istemesi üzerine komşusu ünlü YouTuberı polise şikayet etmiş ve Ruby Franke tutuklanmıştı.

Yeni ortaya çıkan bir 911 konuşması, Franke’nin tutuklanmasının tüyler ürpertici ayrıntılarını ortaya koyuyor.

ABC tarafından elde edilen bir telefon görüşmesi kaydına göre komşu, “Az önce 12 yaşındaki bir erkek çocuğu ön kapıma gelip yardım istedi” diyor.

Komşu, “Çocuk bir deri bir kemik kalmış. Bacaklarının etrafında koli bandı var. Acıkmış ve susamış” diyor.

911’e gördüklerini anlatan komşu, “Bu çocuk belli ki… bir yere kapatılmış. Her tarafı apaçık yara bere içinde” ifadelerini kullanıyor.

Gözaltı kayıtları, 12 yaşındaki çocuğun ciddi şekilde yetersiz beslendiğini ve “iple bağlanması” nedeniyle yaralandığını ortaya çıkardı. Yaralı çocuk tıbbi gözetim altına alındı.

Polis daha sonra Franke’nin evinde yaptığı aramada, yetersiz beslendiği ve yaraları olduğu iddia edilen 10 yaşında bir kız çocuğu daha buldu. Bu çocuk da hastaneye kaldırıldı.

Franke’ye 6 farklı çocuk istismarı suçlaması yönlendirildi. KUTV’nin haberine göre ise çocuklarından dördü Utah Çocuk ve Aile Hizmetleri Bölümü’nün gözetimine girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x