Bir genç, on yıllık en yakın arkadaşının teyzesi tarafından tutulan bir aktör olduğunu öğrenince “kalbi kırıldı”

TikTok’ta @Lawsonspolansky olarak anılan Lawson Spolonsky, şok edici hikayesini bir milyondan fazla izlenen bir videoyla paylaştı.

“Sonunda Bu Korkunç Hikayeyi Sizinle Paylaşmaya Hazırım” başlıklı videoda Lawson, her şeyin Temmuz 2012’de, henüz beş yaşındayken nasıl başladığını anlatıyor. Okulda biraz yaramazlık yaptığını ve bazı davranış sorunları yaşadığını söylüyor.

Wales Online’ın haberine göre olay, Lawson’ın dadısı parktaki umumi tuvaletteyken meydana geldi . Yeni okul dönemi başladığında Lawson, hikayede Dexter dediği sarışın çocuğun aynı sınıfta olduğunu gördü. Hatta yan yana oturuyorlardı. İkisi o zamandan beri iyi arkadaş oldular ve Lawson “okulda çok daha iyi” olmaya başladı. 2018’de Dexter, Lawson’a büyük bir doğum günü hediyesi olarak para aldığını ve bunu kendisiyle birlikte Paris, İspanya ve Kaliforniya’ya seyahat etmek için kullanmak istediğini söyledi. Lawson, “Şoktaydım, bunun çılgınca olduğunu düşündüm” dedi.

Dexter, Lawson’dan yolculukta yanına almak istediği her şeyin bir listesini yapmasını istedi. Ancak okulun ertesi günü geldiğinde Dexter gidebileceklerini düşünmediğini söyledi. Lawson nedenini sorduğunda, arkadaşının çok hasta olmak veya kampa gitmek zorunda olmak gibi “tüm bu tuhaf nedenleri öne süreceğini” söyledi.
Lawson çok geçmeden geziyi başından savdı ve “boş ver” dedi. TikToker bunu babasına anlattığında adam şöyle dedi: “Biliyorsun olur böyle şeyler… Hayat bize sürprizler sunar.” Ertesi gün, Lawson’ın babası ona Instagram’da teyzesinin Dexter ve annesiyle Hollywood’da tatildeyken çekilmiş bir fotoğrafını gösterdi. Lawson, Dexter’ı aradı ve kendisine yolculukta bir “karışıklık” yaşandığı söylendi.
TikToker neler olup bittiğini öğrenmek istedi ve babasına sordu. Babası kendisine verilmesi gereken fazladan bir bilet olduğunu söyledi ama bu bilet Lawson’ın teyzesine gitti. Gezi yarı iş, yarı eğlenceydi. Dexter’ın annesinin Kaliforniya’da satın almak istediği bir ev aradığı söyleniyordu.

Yıllar sonra, 2021’de Lawson, Dexter’ın ailesi için havuz temizleyicisi olarak çalışan bir adamla çıkmaya başladı. Dexter’la olan dostluğunun gerçek hikayesini o zaman öğrendiğini söylüyor. Lawson, yakın arkadaşı Dexter’ın teyzesi tarafından en iyi arkadaşı olması için işe alındığını iddia etti. Lawson, teyzesinin, bir yapım şirketinde yönetici olan Dexter’ın “annesinin” onunla birlikte çalışmasını ve Dexter’ın mükemmel bir arkadaş olmasına yardımcı olmasını nasıl ayarladığını anlattı.

Duygusal videoyu daha da iç açıcı hale getirerek tavsiye almak için başvurduğu terapistin Dexter’ın menajerinin kız kardeşi olduğunu ortaya çıkardı. Lawson, iddiaları Dexter’a anlattığını ve Dexter’ın da bunları doğruladığını iddia ediyor. Gözle görülür şekilde üzgün olan TikToker, Jacka Teyzesi ve Dexter’ı eleştirerek tereddütle “Gerçek arkadaşlığı hiç tanımadım, bu yüzden teşekkür ederim Jacka Teyze” dedi ve ardından “Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

İzleyiciler Lawson’ın çılgınca itirafı karşısında şaşkına döndü. Biri düşünceli bir şekilde yorum yaptı: “Bunun bu kadar uzun süre devam etmesine izin verdiklerine inanamıyorum.” Bir diğeri yakındı: “Çenem düştü. Birisinin sana bunu yapmasına çok üzüldüm.” Başka bir kullanıcı şunları paylaştı: “Tamam, bu çok çılgınca ama Dexter’ın bundan haberi var mıydı? Sonuçta o sadece 5 yaşındaydı.”

Açıkçası, Dexter’a tüm bu zaman boyunca gerçek annesi eşlik etti. Lawson’ın açıkladığı gibi, “Gerçek annesi (hiç tanışmadığım bir kadın, yalnızca anne gibi davranan bir yönetici tanıyordu) onu bu işe kaydettirdi ve yeterince büyüdüğünde de buna uydu.” Geriye dönüp baktığında Lawson, bu ayrıntılı maskaralığın ana mimarının teyzesi olduğuna inanırken, annesi buna tamamen karşıydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x