TRON Mucidi ve Ünlü Şirketler MATIC ve Bu 6 Coini Alıyor!

Son zamanlarda, çeşitli büyük yatırımcıların borsalardan çektiği altcoin projeleri ve miktarları dikkat çekti. FalconX, Wintermute cüzdanının milyonluk işlemlerinin yanı sıra, TRON Blockchain’inin mucidi Justin Sun, 764 bin MATIC çekimini Binance üzerinden gerçekleştirdi. İşte detaylar…

FalconX, bu coinleri portföyüne aldı

Önde gelen bir kurumsal oyuncu olan FalconX, gelişen altcoin piyasasından yararlanmak için stratejik bir hamle yaparak, zincir içi analiz platformu Lookonchain tarafından bildirildiği üzere, yakın zamanda üç altcoine önemli yatırımlar yaptı. Geçtiğimiz 7 gün içinde FalconX stratejik olarak yaklaşık 12 milyon dolar değerinde 10 milyon Immutable (IMX) token, 7,4 milyon dolar değerinde 3,4 milyon Lido Finance (LDO) token ve 3,86 milyon dolar değerinde 4,23 milyon Polygon (MATIC) token satın aldı.

FalconX bu işlemleri Binance kripto para borsasında gerçekleştirerek altcoin alımlarını tamamlamak için aşamalı bir yaklaşım tercih etti. DeBank verilerine göre bu hamle, FalconX’in halihazırda çeşitlilik gösteren kripto para portföyüne katkıda bulunuyor. Kurumsal platformun kripto para cüzdanında artık 32 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH), 12 milyon dolar değerinde IMX, 10 milyon dolar değerinde Tether (USDT), 8 milyon dolar değerinde USD Coin (USDC), 5,7 milyon dolar değerinde LDO, 4,2 milyon dolar değerinde Optimism (OP), 3,3 milyon dolar değerinde BNB, 2,3 milyon dolar değerinde Chainlink (LINK) ve çeşitli diğer altcoinler bulunuyor.

Wintermute, YGG çekimi yaptı

Ayrı bir gelişme olarak 14 Kasım’da The Data Nerd, Wintermute adresini içeren önemli bir faaliyetin altını çizdi. Bu adres sadece 22 saat önce Kraken’den yaklaşık 1,03 milyon dolara denk gelen 2,5 milyon YGG tokenı çekti. Ayrıca, aynı adres dört gün önce Yield Guild Games hazine cüzdanından aktarılan 815.500 YGG tokenı aldı.

Justin Sun, yatım milyon dolarlık MATIC çekti

Bu arada, aynı gün, PeckShield izleme, Justin Sun’ın adresinden kayda değer bir para çekme işlemi bildirdi. Yaklaşık 479.700 dolar değerinde toplam 764.740 MATIC tokenı sadece beş dakika önce Binance’ten çekildi. FalconX, Wintermute ve Justin Sun’ın bu son hamleleri, kurumsal yatırımcıların ve önde gelen isimlerin portföylerini optimize etmek ve ortaya çıkan fırsatları yakalamak için gelişen manzarada aktif olarak gezindiği kripto para piyasasının dinamik doğasının altını çiziyor. Kripto alanı olgunlaşmaya devam ettikçe, bu tür stratejik manevraların piyasa trendlerini şekillendirmede ve yatırımcı duyarlılığını etkilemede önemli bir rol oynaması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x